Приймаємо он-лайн замовлення через сайт з території України та відвантажуємо логістичними Компаніями. Окрім 1уп/1од/1м2.
Паркетна дошка
Точкою відліку» життя " паркетної дошки варто вважати трохи більш пізній період — 1941-й рік, коли Густавом Чером принцип ламельної (сегментної) конструкції дверей успішно був перенесений на виготовлення підлогових покриттів. У цей рік він став володарем іменного патенту на паркетну дошку, що складається з трьох шарів. Як показав час, це стало одним з найбільш вдалих і перспективних винаходів людства в сфері виготовлення покриттів для підлоги.
Рішення покрити паркетну дошку захисним шаром лаку, було вперше зроблено в 1958-му році цією ж компанією.
Але розробки Густава Чера в даному напрямку не були обмежені тільки цими двома подіями - в 1965-му році він став володарем патенту на спортивну паркетну дошку, розроблену за кардинально новим принципом укладання підлогового покриття: ефект пружного і пружного статі був досягнутий завдяки укладанню паркетної дошки на лаги, чого до цього практично не робилося. Тепер всі сучасні спортивні зали і криті майданчики для занять спортом, в яких є підлоги з паркетної дошки, настилаються переважно за цією технологією.
У 1997-му році Чер був удостоєний екологічного сертифіката ISO 14001 за замкнутий цикл випуску паркетної дошки: відходи виробництва йдуть на опалення заводоутворюючого містечка, а попіл і зола після очищення печей використовуються в якості добрив для вирощування нових лісів, які згодом підуть знову ж на виробництво паркетної дошки. Тому сучасна паркетна дошка являє собою повністю екологічно чистий і безпечний продукт.
За конструкцією розрізняють 3-х шарову і 2-х шарову дошку.
Конструкція 3-х шарової дошки складається з 3-х шарів натуральної деревини:
* верхній шар виконаний з планок цінної породи, як класичних (дуб, ясен, клен), так і екзотичних (Мербау, венге, ятоба, палісандр) порід. Верхній шар покритий лаком або маслом, товщина може досягати 4 мм, це дозволяє перешліфувати дошку 2-4 рази.
* середній шар виконаний зазвичай з хвойних порід. Волокна середнього шару спрямовані перпендикулярно волокнам нижнього і верхнього шарів, що дозволяє забезпечити стабільність дошки при природних процесах зміни температури і вологості в приміщеннях.
* нижній шар-фанера з деревини хвойних порід.
Відповідно, 2-х шарова дошка складається з 2-х шарів: цінна порода і стабілізуючий нижній шар з фанери. Така конструкція дозволяє знизити вартість цієї паркетної дошки. А також, такий вид паркетної доки найбільше підходить для підлог з підігрівом.
Переваги паркетної дошки:
1 присутність натурального дерева з усіма його властивостями: тепле, екологічне, приємне на дотик з неповторною природною красою;
2 висока стійкість до змін температури і вологості;
3 заводська обробка лаком або маслом;
4 швидкість і простота при укладанні "плаваючим" способом;
5 величезна кількість порід, тонувань, малюнків укладання;
6 цінна порода використовується в мінімальному обсязі.