Приймаємо он-лайн замовлення через сайт з території України та відвантажуємо логістичними Компаніями. Окрім 1уп/1од/1м2.
Лінолеум, Ковролін, ПВХ
До рулонних покриттів відносять всі види підлогових покриттів, які ізготавліваюіся і транспортуються, відповідно, у вигляді рулону.
Лінолеум.
Велике різноманіття і асортимент цих підлогових покриттів можна класифікувати так (по зносостійкості і типу):
* Побутовий - основний акцент при виробництві робиться на девіз"практично і недорого". Зараз цей сегмент поступово витісняється ламінатом, в слідстві чого асортимент поступово зменшується. Технічно це багатошарове покриття з ПВХ (полі-вініл-хлориду).
* Комерційний ( напів-комерційний) - розрахований на використання в підвищених навантажувальних умовах. Може виготовлятися як у вигляді багатошарового (гетерогенного ПВХ), так і у вигляді гомогенного (одношарового).
* Натуральний. Схоже з лінолеумом за зовнішнім виглядом покриття, проте зі складом повністю відрізняється. Завдяки натуральним компонентам і сучасній обробці це найбільш зносостійке покриття підлоги в сегменті еластичних підлогових покриттів одночасно з екологічністю.
* Спеціального призначення: спортивні покриття і ШОУ-покриття. Самі назви категорій говорять за себе, тобто це покриття з додатковими характеристиками потрібними, наприклад, в спортивних залах і майданчиках, баскетбольних полях або арістістіческіх сценах.
Ковролін.
Килимове покриття може складатися з натурального або синтетичного ворсу на основі спіненої гуми, натурального або синтетичного джуту. Різноманітність складається не тільки з роздільних малюнків на поверхні, але і комбінацій рівня висот самих ниток. До того ж присутні різні техніки виготовлення верхнього шару за типом (петлевий і розрізний) для різних умов експлуатації.
Зараз в основному використовуються покриття з ворсом з синтетичних волокон, проте натуральні матеріали мають очевидну перевагу-екологічну чистоту і безпеку.
Природний ворс отримують або з волокон рослинного походження, таких, як льон, бавовна, джут, сизаль, або з шовку і овечої вовни. Іншим великим плюсом натуральних покриттів, особливо вовняних, є те, що вони не накопичують статичну електрику. Крім того, напіввовняні і вовняні волокна дуже теплі і не викликають алергії. Коштують такі матеріали дорого.
Штучні покриття для ковроліну набирають популярність завдяки цілому ряду якостей, головними з яких можна назвати доступну ціну і тривалий термін експлуатації. Сировиною для них служать поліакрил, нейлон, олефін, поліпропілен і поліестер, до яких додаються корисні копалини органічного походження.